Nemlendirici Krem “Kuru Ciltler”

Fiyat : ₺111,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺89,00(KDV Dahil)

Hyaluronic Acid ve Süt Proteini İle;

- Cildinize Etkili Nemlendirme Sağlar.

- Cildinizi Dış Faktörlere Karşı Korur.

- Gün Boyu Yumuşak Bir Cilde Kavuşmanıza Yardımcı Olur.

 

Alacağınız 2. Üründe %15 İndirim Fırsatı ❗

-Cildin kaybettiği nemi geri kazandırmak ve tahriş edici etkilere karşı cilt bariyerini korumak için bu bölgelerin yoğun bir şekilde nemlendirilmeye ihtiyacı vardır.

-Nemlendirici Krem, Hyaluronic acid ve süt proteini ile zenginleştirilmiş formülüyle uzun ömürlü nemlendirme sağlar.-Yumuşak ve hafif dokusuyla hızlı emilir ve cilde serinlik hissi verirken yağlılık hissi bırakmaz.

-Yatıştırıcı ve Koruyucu etkisiyle 48 saat boyunca cildinizi nemlendirme yardımcı olur.

-Ciltteki rahatsızlık hissini yatıştırmaya katkı sağlar, Hyaluronic Acid ve Süt Proteini sayesinde cilt bariyerini biyolojik olarak güçlendirmeye de yardımcı olur.

-Nemlendirici Krem, Hyaluronic acid ve süt proteini ile zenginleştirilmiş formülüyle uzun ömürlü nemlendirme sağlar.


Cilt Kuruluğunun Sebepleri Nelerdir ?

- Derinin üst tabakasının yaklaşık yüzde 10 kadarlık bir kısmını su oluşturur. Bu tabakadaki suyun azalması, deride çatlama, kaşıntı ve kuruluğa neden olur.

- Kuru cilde neden olan çevresel etkenleri sıcak su, deterjanlar, giysilerden dolayı oluşan sürtünme, sık uçak yolculuğu, rüzgara maruz kalmak, çevre kirliliği, klima ve diğer kimyasal maddeler olarak sıralayabiliriz.

- Atopik egzama, kalıtsal bazı hastalıklar, ihtiyosis, sedef gibi cilt hastalıkları; metabolik faktörler, tiroit bezinin yeterince çalışamaması, aşırı kilo kaybı ve ilerleyen yaş da, kuru deriye neden olan diğer faktörlerdir.

Cilt Kuruluğuna Çare !

- En de en iyi cilt kremi cilt tipinize uygun olandır. Kuru ve çok kuru ciltler yoğunluğu artırılmış Hyaluronic Acid ve Süt Proteini İle bakımından zengin ‘’ Nemlendirici Krem ‘’ kullanmalıdır.

- Sıcak su ile yüzünüzü yıkama alışkanlığınız varsa en kısa sürede bu alışkanlığı ortadan kaldırın. Çünkü sıcak su cildi ciddi anlamda kurutmaktadır.

- Ve son olarak su içmek yalnızca vücut sağlığı ve dengesi için değil cilt sağlığı için de önemlidir. Günde en az iki litre su içmek cildinizde de gözle görülür bir fark yaratacaktır.İçindekiler

-Shea butter, Makademya Cevizi Yağı,

-Buğday Yağı, E vitamini ve Jojoba Yağı.Nasıl Kullanılır ?


-Temizlenmiş yüzünüze dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayın.

-Gözle direkt temasından kaçının.

İnstagram'dan Luis Bien'i Takip Edin