Propolis Damla

0,00
Fiyat : $16.70(KDV Dahil)

Propolis Damla Doğal Etkisi ile

-Propolis; B1, B2, C ve E vitamini bakımından oldukça zengindir.

-Aynı Zamanda Demir, Kalsiyum, Magnezyum, Çinko ve Bakır gibi Maddeleri de İçinde Barındıran Arıların Ürettiği Bir Maddedir.

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

-Arıların bitki sap, yaprak ve tomurcuklarından topladığı, etkilere sahip doğal bir arı ürünü olan propolis, kovandaki mikropları yok etmek ve arı kolonisinin sağlığını korumak için kullanılır.

-Kovandan çıkarıldıktan sonra ise insan tüketimine uygun hale getirilmesi ve vücudun bu üründen en etkili şekilde faydalanabilmesi için işlenmesi gerekir.

-Arı sütü ve balla karıştırılarak katı halde sunulan propolisin, bir diğer tüketim şekli de sıvı halde damla olarak alınmasıdır.

-Her iki yöntemde önemli olan şey, propolisin özelliğini kaybetmeden işlenmesidir.
Propilisin Faydaları

-Propolis, en basit tanımıyla arıların ürettiği bir maddedir.

-Propolisin içinde genel olarak ; B1, B2, C ve E vitamini bakımından oldukça zengin bir madde olmakla kalmıyor, aynı zamanda demir, kalsiyum, magnezyum, çinko ve bakır gibi maddeleri de içinde barındırıyor.Birçok ülkede yapılan araştırmaların ortaya çıkardığı sonuçlara göre propolisin oldukça olumlu etkileri bulunmaktadır.

Genel olarak damla şeklinde olanları tercih edilmektedir. Sıvı içinde çözünmüş halini almak, etkilerini görebilmeniz açısından önemlidir.

Nasıl Kullanılır ?


Propolis Damlanın kullanımı oldukça basit ve pratiktir.

1 bardak su veya meyve suyu içerisine 10 damla Propolis Damla Damlatınız ve tok karnına tüketiniz.

Günde 1 kez bu işlemi gerçekleştirmeniz yeterlidir.