Canlandırıcı Tonik İle Cilt Bakımı

Cildi Canlandırmak

Cildin ihtiyaçları doğrultusunda ve kişiye özel olarak uygulanması gereken canlandırıcı cilt bakımı ürünlerini satın almadan önce bir dermatolog kontrolünden geçmek temel şart. Çünkü cilt tipinin ve ihtiyaçlarının ya da eksikliklerinin ne olduğunu bir uzman eşliğinde belirlenmesi gerekmektedir.

Canlandırıcı tonik nedir, ne işe yarar?

Canlı, temiz ve pürüzsüz bir cilt elde etmek aslında o kadar da zor sayılmaz. Canlandırıcı cilt bakımı için günlük olarak yapılan bilinçli bir bakım, cildinize istediği ferahlığı ve temizliği sağlayarak kendini yenilemesine yardımcı olur. Bu sayede siz de arzu ettiğiniz cilde sahip olabilirsiniz. Bu noktada Luis Bien Canlandırıcı Tonik kullanarak bu süreci hızlandırmak yine sizin elinizde.

Cilt Temizleyici

Canlandırıcı Cilt Bakımı için ilk olarak cilt tipine uygun bir temizleme jeli kullanarak yıkamak ve ardından gözenekleri sıkıştırmak için yine cilt tipine uygun canlandırıcı tonik kullanımına özen göstermek gerekmektedir. Genellikle kişilerin günlük cilt bakım serüveninde atladıkları bir başlık olarak belirlenen tonikler, ciltte biriken kir ve makyaj kalıntılarının arınması için oldukça önemli bir adımdır. Tonik, cildin ihtiyaçlarına kısa süre içinde yanıt veren aynı zamanda cildi dış faktörlere karşı koruyan bir üründür. Özellikle yağlı ciltlerin mutlaka kullanması gereken bu ürün, cildin aşırı yağlanma ve parlama probleminin önüne geçmeye yardımcı olacaktır. Cilt temizliğinin son adımı olarak bilinen toniğin yüz temizleme jeli kullanılsa da ciltteki kirleri çıkardığına şahit olabilirsiniz.

Gözenek Sıkılaştırıcı

Dezenfekte ve arındırıcı özelliğinin yanı sıra, gözenek sıkıştırması ile öne çıkan tonik, siyah ve beyaz nokta oluşumunun önüne geçerken cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşması için destekleyici bir üründür. Aynı zamanda tonik kullanımı, makyaj öncesi cildi hazırlama konusunda etkilidir. Bu nedenle, fondöten ve cilt arasında koruyucu bir bariyer oluşturur.

Siz de cilt bakım rutininize Luis Bien Canlandırıcı Tonik ürününü ekleyerek, cildinizi ferah ve canlı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Luis Bien Canlandırıcı Tonik, içeriğindeki buğday proteini sayesinde cildiniz için mükemmeldir.

Canlandırıcı Cilt Bakımı Faydaları

  • Cilt daha parlak ve sağlıklı görünür,
  • Buğday proteini içeren yumuşak formülü ile cildi nazikçe temizlemeye ve ferahlık vermeye yardımcı olur,
  • Cilt yüzeyindeki gözenekleri temizler ve gözeneklerin sıkılaştırmasına da katkı sağlar.

Canlandırıcı Tonik Kullananlar