Çatlak Tedavisi İçin Luis Bien Vücut Bakım Yağı’nın Faydaları

Çatlak Neden Olur?

Aşırı kilo alıp verme veya aşırı kas zorlanması nedeniyle derinin içeriden yırtılmasıyla oluşan çatlak, cilt üzerinde görüntü bozukluğu ve deformasyona yol açar. “Luis Bien Vücut Bakım Yağı” da tam olarak bu soruna sonuç arayan ve çatlak tedavisi ile kullanımında özellikle etkili sonuçlar gösteren bir üründür.

Çatlak Tedavisi Luis Bien Vücut Bakım Yağı İle Mümkün Mü?

İçerisinde E vitamini, zeytinyağı, keten yağı gibi güçlü yağlar ve bitkisel özler bulunduran çatlak bakım yağı, hücreleri yeniler ve aynı zamanda derinin sıkılaşmasını sağlar. Vücut çatlakları görünümünün düzelmesine  yardımcı olan “Luis Bien Çatlak Bakım Yağı” içerisindeki bitkisel özler ile de vücudunuzun nem dengesini korur.

Vücut Bakım Yağı Nasıl Kullanılır?

Yağı iki günde bir olmak üzere temiz vücudunuza masaj yaparak uygulayıp yarım saat bekletiyorsunuz. Tüm vücudunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün aynı zamanda vücudunuzun sıkılaşmasına ve nem dengesini korumasına yardımcı olur.

Çatlakların Sebebi Kilo Mu?

Çatlakların hızlı kilo alınıp verilen dönemde veya hamilelik döneminde vücudunuz gerilmesinden kaynaklı oluştuğunu söyleyenlerin yanında bu konunun tamamen hormonsal olduğunu ve hormonal geçişlerde bu durumun yaşandığını savunanlar da vardır. Fakat belirtiler başladığı anda çatlak tedavisine yönelmek bu sorunu engelleyecektir.

Çatlak Tedavisi Nasıl Olur?

Özellikle kırmızı veya mor renk görünümündeyken çatlak tedavisine yönelinirse çok daha verimli sonuçlar elde edilir. Bu tarz çatlaklar da “Luis Bien Çatlak Bakım Yağı” gibi bitkisel yağların masaj yaparak uygulanması önemli ölçüde görünümü düzeltmeye yardımcı olur.

Bacak ve Doğum Çatlakları Nasıl Geçer?

Özellikle hamilelik döneminde ortaya çıkan karın çatlaklarında da  ilk belirtileri başladığı sırada masajla müdahale etmek çatlağın kalıcı olmasını engeller. Ayrıca Derinin sürekli nemli tutulması ve beslenmeye dikkat edilmesi çatlak oluşmamasında önemli bir faktördür.

Vücut Geliştirirken Oluşan Deri Çatlakları Nasıl Önlenir?

Vücut geliştirme çalışmalarında özellikle vücudun omuz kısımları daha hızlı gelişir. Bu sebeple bu yerlerde deri çatlakları görülebilir. Bu çatlakların oluşumunu engellemek için gereğinden fazla kalori tüketmemeye, bol su içmeye ve A ile E vitamini bol besinler tüketmeye gayret edilmelidir. Önceden önlem aldığınız sürece çatlak tedavisi sürecini araştırmanıza gerek kalmayacaktır.

Kullanıcılar Nasıl Yorumlar Yapmış?

Eğer kullananların da neler dediğini merak ediyorsanız yorumlara göz atabilirsiniz.

Esra Tutsak

Ya hamileliğimin son zamanlarında çıkan çatlaklardan bir türlü kurtulamamışken resmen derman oldu bu yağ 

Ahmet Tunç

Bir dönem aşırı kilo aldığım için kol ve göbek bölgelerim çatlakla doluydu. Daha bir ay olmasına rağmen küçüldüklerini görebiliyorum.

Belgin Çatalcı

Zayıf bir kızım ama sürekli kilo alıp verdiğimden ince ince çatlaklarım oldu. Kullanmaya başlayalı iki üç hafta oldu ama çatlakların yok olmaya başladığını görüyorum.

Zeynep Akça

Hamileliğimin 6. ayından itibaren çatlaklarım oluşmaya başladı. Nemledirsemde kremlesemde engelleyemedim. Çok şükür bu yağı buldum da yavaş yavaş kaybolmaya başladılar 

Sibel Kelik

Süper bir yağ ben vücudumu nemlendirmek için de kullanıyorum.

Sevcan Kuş

Şu an 8 aylık hamileyim ve karnımın gerildiğini fazlaca hissediyorum. Bu yağı da çatlak yağlarını aratırken buldum hem nemlendiriyor hem de o kırmızı izlerimi geçiriyor. Gayet memnunum.

Emine Çalık

İnternetten aradığımda bir sürü yağ çıktı onu uygula bunu uygula diye bende baktım hepsi bu yağın içinde var alayım dedim:) iyi ki de almışım herkese tavsiye ediyorum