Çiçekli Şeffaf Ruj Nedir?

Gelişen teknoloji, kozmetik endüstrisi üzerinde de etkisini hissettirmeye devam ediyor. Çeşitlenen makyaj malzemeleri, kadınların ilgisini çekme ve onların daha güzel olmalarına katkı sağlama amacıyla yepyeni özelliklere sahip. Makyaj çantalarının vazgeçilmezleri arasında yer alan rujlar da yepyeni üyeleriyle kadın çehresine yepyeni anlamlar katmaya devam ediyor. Çiçekli Şeffaf Ruj da bu ailenin yeni üyeleri arasında.

Çiçekli Şeffaf Ruj’un ilginç özelliklerinden biri  ruj vücut ısınıza göre renk değiştirmesi olabilir. Isıya bağlı gerçekleşen bu değişimler, pembenin tonları olacak şekilde gerçekleşiyor. Rujun içerisindeki çiçek ise tamamen gerçek, yani yapay değil. 

Kailijumei firması Çin’de başı çeken güzellik firmalarından, neden hiç duymadım diye düşünüyorsanız yeni yeni yurtdışına açıldıklarını bilmelisiniz. Firmanın genel düsturu “Ucuz ama kaliteli makyaj!” Çiçekli Şeffaf Ruj ise dudaklarınıza katacağı çiçeksi doğallıkla, gülümsemenize yepyeni bir hava katacak.

Vücut ısısına göre renk değişimi nasıl oluyor?

Daha önce bahsedildiği gibi, Şeffaf Çiçekli Ruj vücut ısısına göre renk değiştiriyor. Peki bu değişim nasıl oluyor?

Aslında çiçekli rujun iki katmanı var. Şeffaf ruj kısmı ve onun altındaki krem kısım. Şeffaf ruj kısım dudaklarınıza pembe tonunda bir renk verir. Ve sürdüğünüz bu renkli kısım vücut ısınıza bağlı olarak değişecektir. Krem kısmı ise daha çok dudaklarınızı nemlendirmek üzerine tasarlanmıştır. Çoğu insan bu rujun, rujdan çok nemlendirici gibi hissettirdiğini söylüyor.

Nemlendirici özelliği, dudak ve çevresindeki kırışıkların önlenmesine yardımcı oluyor. Cildi diri ve yumuşak gösteriyor. Dudaklarınızı besleyerek hoş görünmenizi sağlıyor. Dudak derisi problemlerine ve soyulmaya karşı çiçekli ruj kullanabilirsiniz.

Çiçekli Ru’jun içinde neler var?

Çiçekli Ruj içerisinde; kandelilla reçinesi, kakao yağı, balmumu, lavanta yağı ve hindistan cevizi yağı gibi doğal maddeler içermektedir. Ve tabii ki bir de içindeki eşsiz doğal çiçek.

Kailijumei Şeffaf Çiçekli Ruju diğer rujlardan ayıran eşsiz özelliği olan içinde çiçek olmasıyla sağladığı estetik görünüm ve bunun yanında vücut ısınıza bağlı olarak renginin değişmesidir. Bu yönden eşsiz bir deneyim yaşama imkanı sağlayan şeffaf ruj ile kendinizi kesinlikle özel hissedeceksiniz.

Ruj kutusunda bulunan ayna vasıtasıyla, rujunuzu sürerken ayna aramanız gerekmeyecek veya yanınızda ek olarak ayna taşımanıza gerek kalmayacak.