Destekli Sütyenin Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kadın iç giyiminde sütyenin önemini yadsıyamayız. Günümüzde farklı kullanım alanlarına özel olarak üretilen sütyenler, kadınların hayatını son derece kolaylaştırıyor. Geliştirilen yeni nesil kumaş türleri, ciltte uzun süreli kullanımda oluşabilecek tahrişleri engellediği gibi ip ve kancaya sahip olmayan modeller, bu konuda önemli bir rahatlık sağlıyor. 

Dolgunlaştırıcı Straplez Sütyen Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kadın iç giyim ürünlerinin en temel sorunu, az önce de söz ettiğimiz gibi kanca ve iplerin can yakmasıdır. Dolgunlaştırıcı straplez sütyen, acı veren kancalardan arındırılmış, yalnızca ufak bir yapışkana sahip destekli sütyendir. Görünümünüzü güzelleştirmeye yardımcı olur. Havayı geçiren özel kumaşı ile terlemenin önüne geçer. Dolgunlaştırıcı sütyen okulda, işte, spor yaparken, bebeğinizi emzirirken ve her aktivitenizde kullanılabilir. İster minyon isterse geniş yapılı olun, her zaman kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak özel tasarım destekli sütyenlere sahip olabilirsiniz.

Dolgunlaştırıcı Straplez Sütyen nasıl kullanılır?

Öncelikle göğüs bölgenizi yağ ve kirlerden arındırınız. Ardından toparlayıcı sütyeninizin iki yanında bulunan yapışkan koruyucuları çıkartarak göğüslerinizin yanlarına yerleştiriniz. Sütyenin yapışkanlığını engelleyecek krem ve parfüm kullanımından uzak durunuz. Ardından göğüsleriniz istediğiniz konuma gelene kadar ip ile sıkıştırınız.

Dolgunlaştırıcı Straplez Sütyenin özellikleri nelerdir?

Tamamen cilt dostu ve tahriş olmayı engelleyecek türde, özel bir kumaş kullanılan Dolgunlaştırıcı Straplez Sütyen, sahip olduğu diğer özelliklerle de sütyen seçimi konusunda kadınlara yol gösteriyor. Yalnızca 37 gram ağırlığa sahip olan ürünü hissetmeyeceksiniz. Askısız ve yapışkan özelliği sayesinde rahat ve güzel bir görünüme kavuşursunuz. İç kanallarında bulunan hava kanalları sayesinde göğüsleri terletmez ve ve vücuda hava aldırır. Yüksek kaliteli üretilen toparlayıcı sütyen, göğüsleri koruma ve şekillendirme işlevi görür. Göğüslerinizi istediğiniz şekilde dolgunlaştırabilir ve dik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Siyah, pembe, mavi ve ten rengi olarak üretilen sütyenler aşağıdaki bedenlerde bulunmaktadır. Destekli sütyen alırken de normal sütyen bedenlerinizde alınız.

  • 0-75 cm için A beden
  • 75-80 cm için B beden
  • 80-85 cm için C beden
  • 85-90 cm için CD beden
  • 90-100 cm için D beden