Diş Beyazlatmanın Yolları

Her problemin bir çözümü olduğu gibi, diş sararmalarının da doğal içerikler ile üretilen Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu ürünüdür.

Doğal içerikler ile üretilmiş Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu, içerisindeki bitkisel karışım ile dişlerinizin parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu, dişlerinde sararma, lekelenme veya ağız kokusu gibi sorunlarla baş ederek, diş bakımını gerçekleştirmeye yardım eden doğal bir üründür. Son zamanların en çok tercih edilen ve kullanılan, Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu kısa sürede, daha sağlıklı ve daha beyaz dişlere kavuşmanıza yardımcı olur.

Luis Bien uzmanları, Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu’nu, gün içerisindeki yeme içme aktiviteleriniz sonrası dişlerinizde oluşan tartar ve plaklar nedeniyle sararan dişlerinizi hızlı bir şekilde beyazlatması için tasarladı.

Diş sararmasının nedenleri

  • Sigara ve tütünlü maddelerin kullanılması,
  • Çeşitli diş tedavileri,
  • Fazla flor alımı,
  • Diş sıkmaya bağlı olarak diş sinirinin canlılığını yitirmesi,

gibi sebepler dişlerin sararak kötü bir görüntüye kavuşmasına neden olmaktadır.

Artık diş hekimlerine gidip uzun süre diş beyazlatma için uğraşmanıza, yoğun iş temponuzdan bir de diş beyazlatmaya vakit ayırmanıza gerek kalmayacak. Çünkü Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu, kısa yoldan hızlı bir şekilde dişlerinizi beyazlatır, bembeyaz gülüşlere kavuşmanızı sağlar.

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu’nu diş fırçanıza az bir miktar olacak şekilde sıkın. Daha sonrasında 3 dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın. Bu süre sonunda ağzınızı suyla iyice çalkalayın. İstediğiniz beyazlığa kavuşana kadar günde iki defa bu işlemi uygulayabilirsiniz. İstediğiniz sonuca ulaştıktan sonra gün aşırı kullanmanız yeterli olacaktır.

%100 doğal içeriği ile temizlik ve ferahlık

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu içeriğindeki aktif kömürü sayesinde dişlerinizi kesin olarak beyazlatmaya yardımcı olur. %100 doğal hindistan cevizi, aktif kömürü dişleri beyazlatmada etkin olurken, Xylitol ve menthol ise nefesinize ferahlık vermeye katkı gösterir. %100 doğal Aktif Karbon Diş Temizleme tozu, özgüvensiz olmanıza yol açan sarı dişlerinizden ve kötü kokan nefesinizden kurtulmanıza yardımcı olur.

Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu sayesinde, gülmeyi özlediğiniz zamanlar, kaçırdığınız espiriler, içinizde kalan kahkahalar çok eskide kalacak.

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu Kullanıcı Yorumları