El Bakımı İçin Luis Bien Probiyotik Bakım Seti Yorumları

Luis Bien Probiyotik El Bakım Seti Nedir? İçerisinde Neler Vardır?

Setin içerisinde peeling jeli, tırnak ve tırnak eti için bakım yağı ve yaşlanmayla savaşan probiyotik el kremi bulunmaktadır. Peeling jeli, incir ve vanilya özleri ile ölü derileri ellerinizden uzaklaştırırken elinizde de yağlı bir his bırakmaz. Tırnak ve tırnak eti bakım yağı; e vitamini, argan yağı, zeytin yağı ve nice doğal yağ birleşimini kullanarak tırnak ve tırnak etlerinizi besler; tırnağınızın daha parlak gözükmesini sağlarken tırnak etlerinizi de yumuşatır. Probiyotik el bakım kremi; içerisindeki probiyotik aktifler, e vitamini, gliserin gibi bileşenlerle ellerinizde ki kırışıklık ve leke görünümünün azalmasına yardımcı olurken aynı zamanda aktif bir şekilde nemlendirmeye devam eder.

Probiyotik El Bakım Setini Kimler, Nasıl Kullanırlar?

Öncelikli olarak kuru ve pütürlü ellerden, bakımsız ve güçsüz tırnaklardan ve kırışıklık ile mücadele eden kadınlar başta olmak üzere el bakımı hayatının bir parçası olan herkesin rahatça kullanabileceği bir settir. İlk adım olarak ıslak ellerinize bir miktar peeling jelini dairesel hareketlerle masaj yaparak uyguluyorsunuz. İkinci adımda kuruladığınız tırnak ve tırnak etlerinize tırnak bakım yağını oje gibi sürerek yediriyorsunuz. Son adım olarak da probiyotik el kreminizi yine masaj yaparak elinize sürüyorsunuz ve uygulamayı tamamlıyorsunuz.

El Kuruluğu İçin Ne Yapmalı?

El kuruluğu genel olarak kış mevsiminde karşımıza çıksa da nem dengesinin yitirilmesi durumunda yazın da karşılaşılabilecek bir durumdur. Bu durumdan kaçınmak için de öncelikle vücudun doğal nem dengesini sağlayan su tüketimini ihmal etmemek gerekir. Rutin ve doğru şekilde uygulanan Luis Bien Probiyotik El Bakım Seti de sizi bu kuruluk ve çatlak görünümden kurtarmayı amaçlıyor. Bunun yanında Hindistan Cevizi Yağı‘na göz atabilirsiniz.

El Çatlakları ve Kuruluğu Nasıl Önlenir?

Sürekli kullanım halinde olduğumuz ellerimiz yoğun rüzgar, güneş ve su ile temasında kurumaya en meyilli olan organımızdır. Bu sebeple el bakımıkonusunda da daha özenli olmak gerekir. Öncelikle kremi elinize sürdüğünüzde elinizi nemlendireceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Kremin deri altına kadar inip kalıcı olmasını sağlayabilmeniz için masaj yaparak uygulamanız gerekir. Aynı zamanda sürekli olarak su ile temas halinde olacaksanız da eldiven kullanmaya özen göstermeniz gerekir.

El Bakımı İçin Neler Önerilir?

Yaşlanma belirtilerini hemen hissettiren ellerimizin bakımı konusunda elbette ki biraz daha hassas olmak gerekiyor. Bu sebeple de ellerimiz için kesinlikle alkollü ürünleri kullanmamalıyız. Kullandığımız sabunlar da el kuruluğunu etkilerken özellikle sıvı sabunlar el kuruluğunu biraz daha tetiklemektedir. Bu yüzden sabun seçilirken biraz daha dikkatli olunmalıdır. Her mevsimde güneş kremi kullanılmalı ve soğuk havalarda muhakkak eldiven kullanılması el kuruluğunu önlemek için önemli etmenlerdendir.

Maalesef elleriniz artık pullu bir görünüme bürünmüşse sadece elakım kremi kullanmanız bakımınızı eksik bırakacaktır. Bu sebeple Luis Bien Probiyotik El Bakım setinde olduğu gibi öncelikle elinize peelingyaparak ölü derilerden kurtulmanız gerekir sonrasında uyguladığınız krem hem daha hızlı nüfuz etmiş olacak hem de ellerinizi daha da yumuşatacaktır.

Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır?

El bakımının sadece elden değil el ve tırnaklardan oluştuğunu bilmek gerekir. Ellerinizi nemlendirirken tırnaklarınız için hiçbir şey yapmıyorsanız el bakımınızı bitirmiş sayılmazsınız. Bakımı yapılmadığı takdirde de güçsüzleşip kırılan ve matlaşan tırnaklarla karşı karşıya kalırsınız. Bunu önlemek için de tırnak bakımı ile ilgili bilmemiz gereken küçük ip uçları mevcut.

Öncelikle tırnaklarınızı çok fazla uzatmamanız gerekir. Uzun tırnakların kırılması sadece tırnak ucunuza değil tırnak diplerinize de zarar verebilir. Manikür yapacağınız aletlerin steril olmasından emin olmalısınız. Steril olmayan manikür aletleri tırnak kaybına kadar bir çok sorunu beraberinde getirebilir. Aynı zamanda tırnaklarınızın da elleriniz gibi neme ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız. Özellikle duştan sonra ellerinizi nemlendirirken tırnaklarınızı da Luis Bien Probiyotik El Bakım Setinde bulunan tırnak ve tırnak eti yağı ile nemlendirebilirsiniz.

Kullanıcıların Yorumları Neler?

Her üründe olduğu gibi kullanıcı yorumlarını da sizler için topladık. Keyifli okumalar.

Aysel Kuru

Tırnaklar için muhteşem bir ürün. Piyasa da düzgün tırnak yağı yok ve ilk defa tırnaklarımı güçlendiren bir ürünle karşılaştım.

Fatma Engin

Düzenli olarak setini kullanıyorum ve ellerinizi nasıl yumuşattığını anlatmak  yetmez kullanın derim.

Ayşen Tek

Peelingi de kremi de tırnak yağı da çok güzel olan peelingi ekstra güzel kokan set.

Nalan Tefe

El kremini yanımdan ayırmıyorum. Muhteşem bir nemlilik sağlıyor ve uzun süre devam ediyor.

Ebru Kaymakçı

Ben internetten araştırırken gördüm. Bi deneyeyim diyerek aldım. Gerçekten söylenenleri hissettirdi.

Gülnur Semerci

Bana arkadaşım söyledi ben aldım sende bi dene diye. Alış o alış hep kullanmaya başladım.

Sude Arpak

Ben ilk defa peeling yaptım ellerime bu kadar etkileyeceğini hiç düşünmemiştim sonrasında kremi sürünce ilk defa ellerim yumuşacık oldu 

Melis Güngördü

İyi ki almışım bu seti ya manikürümü yaptıktan sonra kullanıyorum bu seti o kadar iyi geldi ki gerçekten çok mutluyum.