Kırışıklık Giderici Krem Depuff ve Kullanıcı Yorumları

Depuff Göz Çevresi Kırışıklık Giderici Krem Nedir?

Depuff kırışıklık giderici krem, göz çevresindeki yeni yeni kırışmaya başlayan ya da kırışmış olan görüntünün düzelmesine yardımcı olur. Oldukça hızlı emilen krem diğerleri gibi gözünüzü ağırlaştırmaz veya birikme yapmaz. Etkinliğini argireline ile sağlayan krem aynı zaman da botoks görevini de üstlenir fakat botoksta olduğu gibi zehirli maddeler taşımaz ve iğnelerle uğraşmazsınız.

Depuff Kırışıklık Giderici Krem Ne İşe Yarar?

Kırışıklıkla mücadele eden herkesin kullanabileceği ürün kırışıklıkları azaltırken aynı zamanda göz çevrenizin parlak ve daha canlı görünmesini sağlamayı amaçlar. Sürekli şikayet edilen gözaltımorluk ve şişliklerinin azalmasını sağlarken göz çevresinde yağ bezelerinin oluşumunu da engellemeye yöneliktir.Göz çevreniz temiz ve kuruyken uygulayacağınız kremi çok az parmak ucunuza alarak göz altınıza ince bir tabaka halinde süreceğiniz krem geçici olarak gerginlik hissi verecektir. Ayrıca kremi sürerken gözünüze temas etmemesine de özen göstermelisiniz.

Göz Çevresi Kırışıklıkları Nasıl Geçer?

Özellikle yirmili yaşlara gelindiğinde vücudumuz artık yaşlandığımıza dair sinyaller göndermeye başlıyor. Bu sinyallerden en güçlüsü de göz çevresinde oluşan karışıklıklardır. Bu yüzden oluşumu ilk fark edildiği sıralarda önlem alınması gereken göz çevresi kırışıklıkları için Luis Bien Depuff Kırışıklık Giderici Krem içeriğindeki antiaiging etkisi ile bu kırışıklıkların giderilmesine yardımcı oluyor. Göz çevresi masajı ile de etkisini daha da arttırıyor.

Göz Çevresi Kırışıklıkları İçin Masaj Yöntemleri

Luis Bien Depuff Kırışıklık Kreminin göz çevrenize uyguladıktan sonra baş parmaklar hemen gözün kenarında kalan dört parmakta kafayı tutacak biçimde pozisyon alın. Sonrasında baş parmaklarınızla göz çevrenizden şakalara doğru göz çevrenizi gerdirerek masaj yapın. Bu hareketi yaklaşık dört-beş kez tekrarlayın.

Kaz Ayakları Nasıl Önlenir?

Göz çevresindeki yaşlanma öncelik olarak kaz ayakları şeklinde kendini belli etmeye başlıyor. Genellikle yirmili yaşların ortasında gözükmeye başlayan kaz ayakları günümüz modern hayatında daha kısa süre de görülmeye başladı. Buna bağlı olarak da erken önlem almak kaçınılmaz oldu.

Peki kaz ayaklarını önlemek için neler yapılabilir?

Bol bol su tüketerek vücudunuzu nemli tutmalısınız. Stresten uzak durulmalı ve uykunuz düzenli olmalı. Güneşe çok maruz kalmamalısınız eğer güneşe maruz kalacaksanız muhakkak güneş gözlüğü ve şapka kullanmalısınız. Ayrıca Depuff Kırışıklık Kreminde olduğu gibi C ve K vitaminlerini içeren kremler kullanmalısınız.