Propolis Damla Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Geliştirdiği özel formüle sahip ürünler neticesinde dikkatleri üzerine çeken Luis Bien, cilt ve saç bakımı gibi kategorilerde olduğu gibi vücut sağlığı açısından da başarılı ürünler hazırlıyor. Bu çerçevede yer alan Luis Bien Propolis Damla, çok yönlü faydalar sağlarken kolay kullanımı ile çok daha fazla beğeni kazanıyor.

Propolis Damla nedir?

Arılar, kovan yapısını dış etkilere karşı korumak adına propolis olarak adlandırılan maddenin oluşmasını sağlıyor. İçeriğindeki güçlü koruma faktörleri neticesinde kovanın korunmasını mümkün hale getiren propolis, doğal bir şekilde salgılanıyor. Arıların çiçek, polen ve bunlara benzer maddeler üzerinden topladığı madde, aynı zamanda kovandaki arıların sağlığını korumayı da kolaylaştırıyor. Böylelikle hem kovanı hem de arı ailesini koruyan propolis, çok daha güçlü bir yapının ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Kovanda oluşabilen mikropları yok etme gücüne sahip olan propolis, bu sayede koloninin sağlıklı kalmasına etki ediyor.

Özel olarak formüle edilmiş olan Propolis Damla ise insan vücuduna zararı dokunmayacak bir biçimde yeniden tasarlanıyor. Bu süreç içerisinde farklı mineral ve vitamin desteği neticesinde çok daha güçlü bir hale gelen içerik, tüketilebilir, çok yönlü bir ürün halini alıyor. Nitekim kovandan çıkarıldıktan sonra insan açısından tüketilebilir hale getirilmesi gereken madde, insan vücudunun üründen en etkili bir şekilde faydalanması için yeniden formüle ediliyor. Bu sayede ortaya çok daha faydalı ve güçlü bir ürünün çıkması sağlanıyor.

Propolis Damla nasıl kullanılır?

En çok merak edilen sorulardan bir tanesi Propolis Damla nasıl kullanılır sorusudur. Nitekim Luis Bien kalitesi ile hazırlanmış olan Propolis Damla, kolayca tüketilebilir bir formüle sahip. Günde 1 kez olmak üzere 1 bardak suya 10 damla propolis damlası karıştırmanız yeterli. Ardından suyu içerek damladan etkin bir biçimde faydalanabilirsiniz. Tok karnına tüketilmesi önerilen damla, propolis maddesinin yanı sıra bünyesinde B1, B2, C ve E vitaminlerini de barındırıyor. Söz konusu vitaminlerin haricinde ise demir, kalsiyum, magnezyum, çinko ve bakır gibi sağlığa yararlı maddelerle zenginleştirilmiş olan formül, çok yönlü bir şekilde kişiye faydalar sağlıyor.

Luis Bien Propolis Damla, suda çözülebilir bir şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle suya damlatmanız takdirde ürün hızlı bir şekilde çözülerek kişiye yararlar sunuyor. Böylelikle kullanım açısından kolay olmasıyla da ön plana çıkan ürün, rakiplerinden sıyrılarak hem formülüyle hem de pratik kullanımıyla başarılı bulunuyor. Üstelik formül içerisinde yer alan vitaminler, her mevsim dış etkilerden korunmanıza yardımcı oluyor. C vitamini sayesinde özellikle grip, soğuk algınlığı ve nezle gibi hastalıklardan korunabilir, demir ve kalsiyum gibi maddeler neticesinde daha sağlıklı bir bedene kavuşabilirsiniz. Bir yandan sizi hastalıklara karşı koruyan formül, diğer yandan çok daha güçlü bir vücuda erişmenizi mümkün hale getiriyor. Böylelikle tek bir ürün ile çoklu faydalar elde etmenize imkan tanıyan Luis Bien, diğer kategorilerde olduğu gibi propolis damla konusunda da deneyimini gözler önüne seriyor.