Siyah Maske Faydaları

Cilt bakımı, erkek ya da kadın farketmeksizin büyük öneme sahiptir.  Çevresel ve fiziksel birçok faktörden etkilenen ciltler kuruluk, çatlama, lekelenme ve erken yaşlanma gibi cilt sorunları yaşayabilir. Buna karşın günlük cilt bakımı yaparken, cilt bakım ürünleri alırken ya da cilt bakım önerilerini günlük rutinimize eklerken son derece dikkatli olmakta fayda var. 

Luis Bien Siyah Maske de çevresel faktörlere maruz kalmış cildinizi ölü tabakadan arındırarak, yepyeni ve canlı bir görünüm kazandırır. 

Siyah Maske ölü ciltten ve kirden kurtulmanızı sağlar

Temiz cilt, sağlıklı cilttir. Peel off maskeleri, cildinizin en üstündeki ölü deriyi arındırır ve onunla birlikte içindeki pislikten de kurtulur. Peel off maskesi kuruduğunda onu soyup, maskedeki küçük partikülleri ve cildinizdeki değişimi fark edersiniz.

Cildinizi gençleştirir

Siyah nokta sorunlarıyla başınız dertteyse, siyah maske tam size göredir. Gözeneklerin açılması ve siyah noktaların giderilmesiyle cildiniz nefes alacak ve daha genç görünecektir. Kullandığınız maskenin vitaminlerle güçlendirilmiş biomineral içeriği cildinize nüfuz edecek ve onu besleyecektir. Bu da daha genç ve güzel görünmenizi sağlayacak.

Cildinizdeki yağı dengeler

Siyah Maske, cildinizi temizlerken aynı zamanda yüzünüze sinmiş yağı ve onun getirdiği kötü parlaklıktan da kurtulmanızı sağlar. Ve bunu yaparken vücudu nemlendirir; yani cilt kuruluğuyla ilgili bir probleminiz olmaz.

Cildinizi nemlendirir

Bunu bilmiyor olabilirsiniz ama eğer cildiniz kirliyse veya çok fazla gözenek, ölü deri varsa nemlendiriciniz yüzünüzü etkilemiyor olabilir. Ve yüzünüzü nemlendirmemek, susuz bırakmak onun daha hızlı yaşlanmasına neden olacaktır.

Siyah Maske sayesinde cildiniz arınacak ve nemlenecektir. Diğer kullandığınız cilt bakım malzemelerinin daha fazla etki etmesini sağlayacaktır.

Siyah Maske’nin İçindekiler

Siyah Maske, zengin biomineral içeriğe sahiptir. Bu içerik doğal polifenoller, çinko, molibden, kalsiyum, potasyum mineralleri ve suda çözünen vitaminlerden oluşmaktadır.

Siyah Maske Nasıl Kullanılır

Siyah Maske’nin kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Öncelikle yüzünüzü ılık su ile yıkayıp kurulayınız. Ardından maskeyi cildinize uygulayın. Dairesel ve yuvarlak hareketlerle yüzünüzün tamamını ve boynunuzu kaplamasını sağlayın. 15 – 20 dakika kurumasını bekledikten sonra maskeyi soyarak çıkartınız.