Luis Bien Logo

Kurulduğumuz 2014 yılından bu yana GMP Sertifikalı Ürünler, ISO standartlarına uygun üretim tesislerinde, üstün kalite kontrol sistemi ile sağlığınıza ve güzelliğinize uygun olarak geliştirilerek sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Luis Bien ürünleri Türkiye başta olmak üzere güzelliği ön plana çıkarmak adına cilt, saç, diş, sakal, vücut bakım ürün çeşitlerinde 80’e yakın ürün ile; AmerikaAzerbaycanIrakÇinSuudi ArabistanKatarKuveytAlmanyaFransaAvusturya ve Makedonya gibi birçok ülkede tüketicilerine ulaşmaktadır.

Ürünlerimiz; GratisWatsons, RossmannDM Drogerie Stores , ZEGIN gibi seçkin mağazaların ve eczanelerin Dermo-Kozmetik raflarında 1000’ in üzerinde satış noktasında yer almaktadır. Luis Bien fiziksel mağazası İstanbul/Kadıköy’de hizmet vermektedir.

Online kanallarda; Luisbien.com,Trendyol, HepsiburadaN11, Amazon gibi  platformlardan tüketicilerimize ulaşmaktayız.

Bizi Önemli Kılanlar

🔸 Luis Bien ailesine katılan herkese en kaliteli ürünleri, sorunsuz alışveriş deneyimi ile sunma vizyonuyla yeni kategoriler ve seçenekler açarak büyüyoruz.

🔸 Sağladığımız istihdam ile yarattığımız katma değerle ülkemizin geleceğine önemli bir katkı sağlıyoruz.

🔸 Luis Bien, yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde 2020 yılında Trendyol tarafından En İyi Müşteri Deneyimi Ödülü’ne layık görülmüştür.

🔸 2018 yılında Beauty Eurosia tarafından Yıla Değer Katan Marka Ödülü’ne layık görüldü.

🔸 Luis Bien, Sosyal Sorumluluk kapsamında da çalışmalar yaparak “Meme Kanserli Kadınların Özel Güzellik İhtiyaçları” projesi ile toplumsal farkındalık yaratmış olup pek çok öğrenciye de istihdam ile destek olmaktadır.