/ HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Luis Bien ailesi olarak kuruluşumuzdan bugüne müşteri memnuniyeti esasıyla çalışmaktayız. Yeni nesil kozmetik formüllerimizi üstün teknolojimiz ile üretiyoruz. Yarım asırlık tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile ürettiğimiz en kaliteli Luis Bien ürünlerini kullanıcılarımızla buluşturuyoruz. Dünyanın her yanında güzelliği ön plana çıkarmak adına cilt, saç, diş, sakal, vücut bakım ürün çeşitlerimiz ve geniş ürün yelpazemizle raflarda sizlerle buluşuyoruz.

Vizyonumuz
Dünyanın birçok ülkesinde kozmetikteki bir numaralı tercih olmak ve bir Türk markası olarak global kozmetik pazarında lider markalardan biri olmak.

Misyonumuz
Müşteri odaklı yaklaşımla beklentileri karşılayarak, modern ve ileri teknoloji kullanarak kaliteli ürünler üretmek, Yenilikçi ARGE yaklaşımı ile farklı ve güvenilir, uygun fiyat politikası ile ulaşılabilir ürünler sunarak tüm dünyayı kozmetik ürünleriyle buluşturmak.

Yeni nesil kozmetik formüllerimiz üstün teknolojilerimiz ile üretiliyor. Dermatolojik olarak test edilen doğal ve etkili Luis Bien ürünleri güzelliğinizi ortaya çıkarmak üzere raflarda yerlerini alıyor. Luis Bien ürünleri Amerika, İngiltere, Fransa, Rusya; Azerbaycan, Irak, Çin, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Almanya, Avusturya ve Makedonya gibi birçok ülkede tüketicilerine ulaşıyor.

Ürünlerimiz; Gratis, Watsons, Rossmann, DM Drogerie Stores , ZEGIN gibi seçkin mağazaların ve eczanelerin Dermokozmetik raflarında 1000’ in üzerinde satış noktasında kullanıcılarını bekliyor. Online kanallarda ise; Luisbien.com,Trendyol, Hepsiburada, N11, Amazon gibi platformlardan tüketicilerimize ulaşıyoruz.

Hızlı ve güvenilir teslimat

Ürünleriniz özel kutularıyla hızlı kargo ile kısa sürede teslim edilir.

Çalışma Prensibimiz

Luis Bien bakım ürünleri, doğanın saf ve mucizevi etkili bitkileri en yeni teknolojiler ile harmanlanarak üretilmektedir. Her cilt tipine uygun özel olarak üretilen ürünlerimiz her kullanıcının ihtiyacına cevap verme amacıyla geliştirilmektedir. Luis Bien geliştirdiği ürünleri ve %100 müşteri memnuniyet oranı ile kusursuz bir müşteri deneyimi sunmayı hedeflemektedir.